• Fri frakt over 1500,-
  • Fast frakt 149,- på ordre under 1499,-

Kontaktinformasjon

Hovedmail: cbp@cbp.no
Regnskap: Therese@cbp.no
Salg kjøretøy: Richard@cbp.no/Gard@cbp.no/Thorjus@cbp.no
Verksted: verksted@cbp.no
Delelager: Hanna@cbp.no
Kjøreutstyr: Carlsen@cbp.no
Harley-deler: myggers@cbp.no
Snøscooter/ATV/UTV ekstrautstyr: andre@cbp.no telefon: 90830155



Telefon: 35 58 41 41

Tastevalg 1 - Salg kjøretøy
Tastevalg 2 - Delelager
Tastevalg 3 - Verksted

Det er ofte lang telefonkø hos oss, så om du ikke får svar så send oss en mail, så svarer vi så fort vi kan, eller besøk oss her:

Alexander Kiellandsgate 43
3716 Skien